325228
Brak okładki
Książka
W koszyku
Wspomnienia aut. (1925-2004) z drogi na zesłanie z Towarni do Omska i pobytu tamże, opracowane przez towarzyszącą jej siostrę Jadwigę i uzupełnione o kartki z pamiętnika z wpisami dzieci - towarzyszy niedoli
Wyd. 1. 2007 pt.: Zapiski sybirskie Wandy Pelc i Genowefy Sadeckiej. Rzeszów 2007
Strefa uwag:
Adnotacja wyjaśniająca lub analiza wskazująca
Wspomnienia aut. (1925-2004) z drogi na zesłanie z Towarni do Omska i pobytu tamże, opracowane przez towarzyszącą jej siostrę Jadwigę i uzupełnione o kartki z pamiętnika z wpisami dzieci - towarzyszy niedoli
Wyd. 1. 2007 pt.: Zapiski sybirskie Wandy Pelc i Genowefy Sadeckiej. Rzeszów 2007
Pozycja została dodana do koszyka. Jeśli nie wiesz, do czego służy koszyk, kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.
Nie pokazuj tego więcej