325228
No cover
Book
In basket
Wspomnienia aut. (1925-2004) z drogi na zesłanie z Towarni do Omska i pobytu tamże, opracowane przez towarzyszącą jej siostrę Jadwigę i uzupełnione o kartki z pamiętnika z wpisami dzieci - towarzyszy niedoli
Wyd. 1. 2007 pt.: Zapiski sybirskie Wandy Pelc i Genowefy Sadeckiej. Rzeszów 2007
Notes:
Summary, etc.
Wspomnienia aut. (1925-2004) z drogi na zesłanie z Towarni do Omska i pobytu tamże, opracowane przez towarzyszącą jej siostrę Jadwigę i uzupełnione o kartki z pamiętnika z wpisami dzieci - towarzyszy niedoli
Wyd. 1. 2007 pt.: Zapiski sybirskie Wandy Pelc i Genowefy Sadeckiej. Rzeszów 2007
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again